У Харкові видали абетку для батьків
28 серпня 2019 17:26 Освіта
У Харкові видали абетку для батьків Міська батьківська рада видала книгу «Азбука для батьків, або Таємниці галереї щасливого батьківства».

Книгу представили сьогодні, 28 серпня, на щорічній міській конференції педагогічних працівників.

Як повідомила голова ради Лариса Манерко, за п'ять років роботи були проведені загальноміські форуми, зустрічі батьків з керівництвом міста, тематичні круглі столи, прийоми. У 2017 році була відкрита перша в Україні школа для батьків «ПЛАНЕТА 7-Я».

«Яка ж школа без першої книги? Тому за підтримки міського голови Геннадія Кернеса був започаткований новий проєкт «Навколо дітей разом», який побудований на принципах педагогіки партнерства та актуальний для «Нової української школи». Адже для батьків і вчителів виховання дітей - загальна мета», - зазначила Лариса Манерко.

За її словами, в рамках проєкту була написана азбука для батьків, де кожна буква відповідає важливому навику, якому батьки вчать дітей.

«Між тисяч книг про щасливе батьківство наша - особлива. Вона написана батьками для батьків. Разом з батьківством повинна прийти і мудрість, тому в нашій абетці - 32 вислови мудрих людей, у кожному з яких йде мова про конкретний навик, який батьки хочуть виховати у дітях. Залишилося тільки відповісти на питання: «Як це зробити?». Адже азбука батьків тільки перераховує навички і коротко пояснює, чим вони гарні. Ми подумали про це, і вже зовсім скоро вийде продовження абетки - практичний посібник з порадами. Слід наносити на полотно більше навичок і пам'ятати, що шедеври народжуються тільки у великій любові», - сказала Лариса Манерко.

Директор Департаменту освіти Ольга Деменко зазначила, що абетку передадуть до шкіл міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини