У Харкові відбудеться форум, присвячений генетиці рідкісних захворювань
30 листопада 2016 13:28 Медицина
У Харкові відбудеться форум, присвячений генетиці рідкісних захворювань VI форум, присвячений генетиці та епігенетиці рідкісних захворювань, «Невиліковне лікувати треба» пройде 1-2 грудня в Харківському національному медичному університеті.

На форумі обговорюватимуться сучасні проблеми здоров'я і хвороб, які мають шанс лікування, а також міжнародний досвід та інноваційні методи лікування рідкісних захворювань.

У форумі візьмуть участь вчені, фахівці в області генетики і рідкісних захворювань, представники медичних закладів, також запрошені керівники міста та області, депутати міської та обласної рад, представники громадськості.

Відкриття форуму відбудеться 1 грудня в актовій залі Харківського національного медичного університету (пр. Науки, 4), початок - о 10:00.

2 грудня форум продовжить свою роботу, початок - о 10:00.

Організатори форуму - Міністерство охорони здоров'я України, Харківський національний медичний університет за підтримки Харківської обласної ради, Харківської міської ради, Харківської обласної державної адміністрації, благодійних і громадських організацій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини