У Харкові відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань промисловості
25 березня 2016 14:12 Економіка
У Харкові відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань промисловості Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики і підприємництва відбулося сьогодні, 25 березня, в готелі «Харків Палас».

Учасники засідання обговорили пріоритети промислової політики і проблеми реального сектора економіки Харківського регіону і країни в цілому. На засіданні були присутні народний депутат, голова комітету Віктор Галасюк, інші члени комітету, керівництво області та міста, керівники вітчизняних промислових підприємств, представники міністерств, громадських об'єднань, бізнес-асоціацій.

Як зазначив у вітальному слові заступник міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв, Харків був і залишається великим промисловим центром України, і саме це є одним з містоутворюючих факторів. Останнє підтвердження тому - висока нагорода, вручена Харкову як переможцю рейтингу «Європейські міста та регіони майбутнього 2016/2017» в категорії: «Краще велике європейське місто майбутнього з точки зору інвестиційної привабливості - ефективності інвестування». За словами Михайла Фатєєва, Харків має досвід, причому позитивний досвід, реалізації Закону «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності в місті Харкові» і розвивається в напрямку залучення інвестицій в місто.

«Важливі рішення, прийняті в межах компетенції органів місцевого самоврядування, не зможуть кардинально вирішити проблему розвитку промисловості без вжиття заходів на рівні держави. Тому ми сподіваємося на плідну і результативну роботу Комітету Верховної Ради з питань промисловості», - підкреслив Михайло Фатєєв.

Під час роботи комітету присутні обговорили можливості розвитку регіону, використання його промислового і наукового потенціалу.

В ході роботи учасники виїзного засідання приділили увагу вирішенню проблем і розвитку важливих бюджетоутворюючих галузей транспортного і енергетичного машинобудування, підприємства яких складають промислову базу регіону і держави.

Під час заходу присутні обговорили і план невідкладних економічних реформ, в рамках чого була представлена ​​модель промислової політики, розробленої Комітетом, план модернізації економіки України, а також проект Закону України «Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності із застосуванням принципу субсидіарності в Україні». Мета законопроекту - створення умов для залучення в економіку України зовнішніх і внутрішніх інвестицій, а отже, і створення нових робочих місць, впровадження сучасних технологій і модернізації підприємств. Цей закон дозволить впровадити спеціальні митні, податкові та інші умови для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини