У Харкові відбувся тренінг з технологій роботи з вином
18 червня 2014 13:17
У Харкові відбувся тренінг з технологій роботи з вином Тренінг-практикум з технологій роботи з вином з урахуванням сучасних тенденцій відбувся 17 червня в Харкові. Захід пройшов у рамках роботи Німецько-українського тренінгового центру з підготовки висококваліфікованих кадрів у сфері туризму, готельного та ресторанного бізнесу. Нагадаємо, центр функціонує за сприяння Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради та компанії «Німецька організація міжнародної співпраці» (GIZ), яка працює за підтримки уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Тренінг організований з метою підвищення кваліфікації працівників винної справи, сомельє, а також для поліпшення якості наданих гостям послуг із сервіровки й подачі вина з урахуванням сучасних тенденцій.

Для участі у заході були запрошені співробітники різних ресторанів Харкова, винних салонів і представників суміжних галузей. На майстер-класі учасники мали можливість не тільки дізнатися в теорії про основні європейські тенденції роботи сомельє, отримати уявлення про різні види сучасних вин, а й на практиці вдосконалити свою майстерність і взяти участь у дегустації під керівництвом професійного тренера з великим досвідом роботи.

За результатами тренінгів всі учасники отримали відповідні дипломи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини