У Харкові відкрили меморіальну дошку хірургу Борисові Менкусу
12 червня 2023 14:37 Медицина
У Харкові відкрили меморіальну дошку хірургу Борисові Менкусу Меморіальну дошку колишньому головному лікарю Міської багатопрофільної лікарні №18 Борисові Менкусу відкрили сьогодні, 12 червня, на фасаді лікувального закладу.
У заході напередодні Дня медичного працівника взяв участь Харківський міський голова Ігор Терехов, який також нагородив лікарів та подякував їм за роботу.

«Відкриття меморіальної дошки Борисові Менкусу - знакова подія для всіх харків'ян. Він був лікарем від Бога. І я дякую кожному з вас за те, що рятуєте життя людей і допомагаєте їм подолати біль, за те, що залишилися працювати в Харкові», - наголосив Ігор Терехов.

Зазначимо, що міська багатопрофільна лікарня №18 - це лікувально-діагностичний заклад на 370 ліжок. Це єдиний медичний заклад у місті та області, де лікують хворих із гнійно-кістковою інфекцією, що також дозволяє надавати спеціалізовану допомогу військовослужбовцям.

Довідка. Борис Менкус працював у лікарні понад 47 років і пройшов шлях від лікаря-інтерна до головного лікаря. Працюючи на керівній посаді, залишався хірургом-практиком. Автор понад 40 наукових праць та двох авторських винаходів. Помер Борис Менкус у 2021 році від ускладнень після перенесеного коронавірусу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини