У Харкові відкрився міський шахово-шашковий клуб «Вундеркінд»
23 жовтня 2014 17:38
У Харкові відкрився міський шахово-шашковий клуб «Вундеркінд» Відкриття після реконструкції міського шахово-шашкового клубу «Вундеркінд» відбулося сьогодні, 23 жовтня, в місті Харкові, на пр. Гагаріна, 45а.
Почесними гостями свята стали заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, чемпіонка світу з шахів Ганна Ушеніна, президент Харківської обласної федерації шахів України Сергій Гусаров. 

Клуб входить до системи Харківського міського комплексного центру клубів за місцем проживання, але раніше в ньому не було належних умов для дітей: протікала покрівля, бракувало меблів і місця. Тим не менш, 150 дітей регулярно відвідували заняття. Після реконструкції приміщень клуб повністю змінився, і тепер у ньому зможуть займатися набагато більше юних шахістів зі всього міста. 

Як зазначив Олександр Попов, за останній час таким же чином було відремонтовано близько десятка клубів за місцем проживання. 

«Харків, напевно, єдине місто в Україні, яке зберегло мережу таких клубів, зараз їх налічується в місті близько ста. І перед нами стоїть завдання, щоб кожен клуб виглядав таким же чином, як цей. Думаю, незабаром у всіх районах Харкова будуть функціонувати такі ж сучасні клуби за місцем проживання, де діти зможуть проявити всі свої таланти і здібності. А сьогоднішня зустріч та спілкування з чемпіонкою світу Ганною Ушеніною стане для юних шахістів яскравою та незабутньою подією», - сказав Олександр Попов. 

Після офіційного відкриття в клубі «Вундеркінд» пройшов сеанс одночасної гри, в якому діти отримали можливість зіграти з Ганною Ушеніною і гросмейстером, тренером збірної України з шахів Михайлом Бродським.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини