У Харкові відкрився центр для підлітків, які вчинили правопорушення
11 серпня 2017 14:25 Суспільство
У Харкові відкрився центр для підлітків, які вчинили правопорушення Перший в Харкові Центр ювенальної пробації відкрився сьогодні, 11 серпня, за адресою: вул. Молочна, 40.

У церемонії відкриття взяли участь заступник міністра юстиції України Денис Чернишов і заступник Харківського міського голови з питань правового забезпечення Марина Стаматіна.

«Коли дитина потрапила у конфлікт із законом і зробила незначне правопорушення, дуже важливо ії підтримати і не дати впасти далі в прірву. Необхідно дати підлітку можливість інтегруватися в соціум і стати повноцінним і гідним його учасником», - зазначив Денис Чернишов.

Центр обладнаний кабінетами для занять, кімнатою відпочинку, де можна пограти в настільні ігри, а також кухнею. За словами директора центру Лариси Маслової, з дітьми займатимуться психологи, ювенальні інспектори та соцпрацівники, які допоможуть підліткам вирішити конфліктні ситуації, впоратися з гнівом і негативними емоціями, а також нададуть допомогу в самореалізації. 

У свою чергу віце-мер Марина Стаматіна підкреслила, що міська влада в подальшому також буде надавати допомогу в роботі з такими дітьми і сприятиме їх інтеграції у суспільство.

«Кожен має право на новий шанс, навіть коли він потрапив у важкі життєві обставини. Особливо це важливо для молоді. Тут діти, які мають певні погані звички, отримають компетентну допомогу і надалі зможуть успішно і гідно реалізувати себе в дорослому житті. Цей центр «приречений» на успіх!» - підкреслила віце-мер.

Зазначимо, Центр ювенальної пробації відкрився в Харкові за підтримки проекту технічної допомоги «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», який здійснюється організацією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

«Я хотів би висловити подяку міській владі за допомогу, надану у відкритті цього центру. Харків - дуже красиве і безпечне місто. Упевнений, подібний центр допоможе місцевій громаді ще більше підвищити рівень безпеки в місті за рахунок реінтеграції та реабілітації цих підлітків», - підкреслив провідний експерт проектів Відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні Влад Йонеску.

Центр працюватиме з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. По допомогу у центр можуть звернутися підлітки у віці від 16 до 18 років, які мають проблеми з законом.

На сьогоднішній день на обліку центру стоять 19 неповнолітніх, з яких одна дівчинка.

Нагадаємо, в Україні за підтримки представництва Канади центри ювенальної пробації були відкриті в Києві, Маріуполі, Одесі, Дніпрі, Львові, Запоріжжі та Івано-Франківську. До кінця цього року подібний проект реалізують ще в трьох українських містах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини