У Харкові відкриють меморіальну дошку видатному педіатру Юрію Білоусову
06 жовтня 2016 12:23 Медицина
У Харкові відкриють меморіальну дошку видатному педіатру Юрію Білоусову Відкриття меморіальної дошки видатному вченому, засновнику школи дитячої гастроентерології, педагогу Юрію Білоусову відбудеться 7 жовтня на пр. Незалежності, 5 (пр. Правди), на будівлі будинку, де він жив.

Зазначимо, Юрій Білоусов - видатний педіатр, дитячий гастроентеролог, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Інженерної академії України, дійсний член Нью-Йоркської академії наук.

Юрій Білоусов створив наукову школу дитячої гастроентерології в Україні, був основоположником Української Асоціації дитячих гастроентерологів та нутриціологів. Він заснував першу кафедру педіатричної гастроентерології та нутриціології, яка і до цього дня - єдина в Україні.

У церемонії відкриття візьмуть участь представники Асоціації педіатрів Харківської області, дитячих лікарень і поліклінік, лікарі-педіатри, учні професора, представники харківських вишів, на яких діють кафедри педіатричної гастроентерології та нутриціології.

Початок заходу - об 11:30.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини