У Харкові відновили електропостачання та опалення у лікарнях
17 жовтня 2022 19:11 Місто
У Харкові відновили електропостачання та опалення у лікарнях У Харкові після ранкового обстрілу енергетичної інфраструктури відновили подачу електроенергії.
Про це сьогодні, 17 жовтня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Вранці через обстріл енергетичної системи були перебої з електропостачанням. У зв'язку з цим було припинено роботу Харківського метрополітену, знеструмлено міський електротранспорт, не було електроенергії у житлових будинках, адміністративних будівлях і наші лікувальні заклади перейшли на дизель-генератори, як і критична інфраструктура. Так тривало протягом трьох-чотирьох годин, після чого ми разом з енергетиками запустили електроенергію і почали подавати світло до метрополітену, і він почав працювати стабільно, пішли трамваї та тролейбуси, і, відповідно, зараз світло є практично в усіх будинках міста Харкова», - повідомив мер міста.

Ігор Терехов зазначив, що КП «Харківські теплові мережі» відновило опалення у лікарнях. За словами міського голови, від того, наскільки російський агресор цинічно руйнуватиме інфраструктуру, залежить, як проходитиме опалювальний сезон.

Також міський голова повідомив, що житловий фонд почнуть опалювати, як тільки цього вимагатимуть погодні умови. Поки що температура повітря дозволяє економити енергоресурси.

Ігор Терехов подякував харків'янам за те, що знизили споживання електроенергії. Також мер повідомив, що в місті з першого дня війни не працює вуличне освітлення, підсвічування будівель, не освітлюються під'їзди будинків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини