У Харкові відновили роботу понад 60% супермаркетів та ринків
08 серпня 2022 13:54 Економіка
У Харкові відновили роботу понад 60% супермаркетів та ринків Станом на 8 серпня у Харкові повністю або частково відновили роботу 61% супермаркетів та 68% ринків від їх загальної кількості.
За місяці повномасштабної війни у Харкові  було частково або повністю зруйновано близько половини ринків та торговельних майданчиків. Попри це, підприємства відновлюють роботу та забезпечують харків’ян продуктами харчування та іншими необхідними товарами.

Зараз у Харкові працює більша частина від довоєнної кількості маленьких крамниць та мережі магазинів: «Посад» (110 об’єктів), «Кулиничі» (134 об’єкта), «Салтівський м’ясокомбінат» (74 об’єкта) та ін. Також відкрито близько 255 аптек таких мереж, як «911», «Копійка», «АНЦ», «Шара», «СЛАВУТИЧ», «КЛАС», «Леда», КП «Муніципальна аптека» тощо. Працююють ветеринарні клініки «Лідер», «Довіра», «Кузя», «Білий клик», «Друг» та ін., а також зоомагазини «Шиншилка», «Master Zoo», «Зооточка», «EuroZoo», «Vetastar» та ін. Крім того, відновлюють роботу об’єкти мереж «Кисет», «ПивоБанк», «Тандем пивомаркет».

Заклади торгівлі вводять зручний графік роботи для комфорту містян та працівників, а також враховують попит покупців на окремі групи товарів, аби уникнути дефіциту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини