У Харкові відновлюють електропостачання
09 березня 2023 09:45 Місто
У Харкові відновлюють електропостачання Ворог наніс 11 ракетних ударів по місту Харкову, внаслідок чого була пошкоджена критична інфраструктура.
Як повідомив сьогодні, 9 березня, в ефірі національного телемарафону Харківський міський голова Ігор Терехов, постраждали ТЕЦ і трансформаторні підстанції, через що місто було знеструмлене. Зараз важливі інфраструктурні об’єкти працюють на генераторах, в т. ч. лікарні, магазини, аптеки, АЗС. За його словами, оскільки метрополітен і наземний електротранспорт не курсують, людей перевозять муніципальні автобуси. Крім того, мер зазначив, що для містян у штатному режимі працюють пункти видачі гарячого харчування.

«Енергетики та комунальні служби працюють над відновленням електропостачання. Ми вважаємо, що ситуація - складна, але спільними зусиллями нам вдасться у більш-менш стислий термін дати світло. Працюємо над відновленням тепла. Водопостачання припинене, але у всіх районах їздитимуть водовозки», - наголосив мер міста. 

Ігор Терехов повідомив, що постраждалих харків’ян через ракетну атаку немає, але двоє мешканців області знаходяться у лікарні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини