У Харкові відновлюють каналізаційні колектори та контролюють стоки
29 квітня 2022 11:58 ЖКГ
У Харкові відновлюють каналізаційні колектори та контролюють стоки Бригади комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» відновили роботи з перекладання каналізаційного колектора у Новобаварському районі.

Також коммунальники продовжують контролювати систему водовідведення та усувати аварійні ситуації на каналізаційних мережах, що виникають після обстрілу.

Як повідомив сьогодні, 29 квітня, заступник директора з виробництва комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Ігор Вороненко, незважаючи на великий обсяг відновлювальних робіт, вирішили продовжити перекладання каналізаційного колектора діаметром 400 мм у Новобаварському районі. На сьогодні вже замінили 70 п. м та змонтували три колодязі діаметром 1000 мм. При перекладанні використовуються нові поліетиленові труби, що не піддаються корозії. 

«Ремонт проходить у скрутних умовах через глибину залягання колектора – 6 м. Техніка дістає на глибину не більше 5 м, тому багато робіт доводиться виконувати вручну. Відповідно - ускладнюються методи та затягується тривалість робіт. Але на час відновлення водопостачання не відключаємо, а перекачування стоків проводимо паралельно насосними агрегатами», - зазначив заступник директора.

Також робітники комплексу щодня виконують понад 55 заявок на прочистку зовнішніх каналізаційних мереж. На ремонтних та профілактичних роботах на системах стоків зайнято 11 районних експлуатаційних ділянок та дві ремонтні бригади комплексу, які, якщо потрібно, застосовують спецтехніку.

«В умовах воєнного часу, крім планових заходів, майже щодня оперативно усуваємо аварійні пошкодження. Зокрема, завершили перекладання 6 м внутрішньоквартальних мереж діаметром 150 мм після прямого влучення снаряда в Основ'янському районі. Щоб не допустити протікання стоків, такі заявки виконуємо в першу чергу», - повідомив Ігор Вороненко.

Крім того, районні ремонтні ділянки управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» сьогодні відновлюють внутрішньобудинкові комунікації у 175 квартирах у всіх районах міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини