У Харкові відзначать 72-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (програма)
28 квітня 2017 11:49 Місто
У Харкові відзначать 72-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (програма) Низка заходів, присвячених 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, пройдуть в квітні-травні в Харкові.

Пам'ятні заходи - цивільні панахиди за загиблими, покладання квітів до братських могил, а також літературно-музичні вечори і концерти для ветеранів війни пройдуть у всіх районах Харкова.

9 травня відбудеться урочисте покладання квітів на Меморіалі Слави в Лісопарку, після цього в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна для ветеранів війни пройде святкова програма.

У Центральному парку культури і відпочинку імені Горького в цей день відбудеться фестиваль творчості «Вклонімося великим тим рокам». Увечері в парку виступить військовий оркестр Харківського національного університету внутрішніх справ.

Також цього дня на майданчику біля Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка пройде парад оркестрів, а в сквері «Стрілка» відбудеться концерт оркестру Національної академії Національної гвардії України «Сріблясті труби».

З повною програмою святкових заходів можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини