У Харкові відзначають День Державного прапора
23 серпня 2018 09:50 Місто
У Харкові відзначають День Державного прапора Захід з нагоди Дня Державного прапора України пройшов сьогодні, 23 серпня, на пл. Конституції.

У ньому взяли участь голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, Харківський міський голова Геннадій Кернес, заступники міського голови, голови райадміністрацій, депутати, студенти, городяни.

На честь свята понад 700 чоловік підняли вгору різнокольоровий папір і створили на тлі прапора України серце з буквами UA.

Геннадій Кернес привітав харків'ян зі святами, побажав миру, здоров'я, щастя і успіхів, а також зазначив, що 23 серпня - день пам'яті для кожного городянина.

«Сьогодні 75 років, як звільнили наше улюблене місто. 641 день тривала окупація Харкова, загинули сотні тисяч людей. Наше місто було зруйноване до руїн. І я хочу побажати харків'янам, які відроджували Харків, дітям війни - благополуччя, молоді - успіхів, щоб у них все складалося. Всім побажати Божої благодаті і щоб наше місто і країна жили під мирним небом», - сказав Геннадій Кернес.

Також мер запросив городян на святковий концерт, який відбудеться сьогодні ввечері у сквері «Стрілка».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини