У Харкові відзначають День ліквідаторів аварії на ЧАЕС
14 грудня 2021 11:38 Суспільство
У Харкові відзначають День ліквідаторів аварії на ЧАЕС Харків'яни поклали квіти до пам'ятника жертвам аварії на Чорнобильській атомній електростанції у Молодіжному парку.

Сьогодні, 14 грудня, у країні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У церемонії покладання взяв участь Харківський міський голова Ігор Терехов. Він подякував чорнобильцям за їхній героїчний подвиг.

«У ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи взяли участь понад півмільйона людей. Багато з них пішли з життя, багато хто - пожертвував здоров'ям. Я вдячний усім ліквідаторам. Вони врятували світ, і ми повинні зберігати пам'ять про те, що сталося», - підкреслив Ігор Терехов.

Нагадаємо, у Харкові міська влада підтримує учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. З бюджету територіальної громади міста виділяються кошти на матеріальну допомогу чорнобильцям та сім'ям загиблих. Також встановлено пільги на оплату житлово-комунальних послуг сім'ям вдов ліквідаторів.

Довідка. День пам'яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС встановлено Указом Президента України у 2006 році та відзначається щорічно 14 грудня. Саме цього дня 1986 року був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд над зруйнованим четвертим реактором атомної станції. Аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини