У Харкові відзначили 90-річчя дерматовенерологічної служби
12 червня 2014 13:14 Медицина
У Харкові відзначили 90-річчя дерматовенерологічної служби Науково-практична конференція «Слобожанські читання» відбулася сьогодні, 12 червня, у конференц-залі стадіону «Металіст».

Захід присвячений 90-річчю обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру №1 і дерматовенерологічної служби Харківської області.

Тема конференції: «Актуальні проблеми дерматології, венерології, інфекцій, що передаються статевим шляхом, та інших соціально небезпечних хвороб».

У роботі конференції взяли участь представники Міністерства охорони здоров'я України, Інституту дерматології та венерології Національної академії медичних наук України, представники українських та міжнародних асоціацій дерматовенерологів.

Почесним гостем заходу став директор Департаменту охорони здоров'я Харківської міської ради Юрій Сороколат. Звертаючись до присутніх, від зазначив, що за 90 років служба зробила безліч досягнень в галузі охорони здоров'я. «На початку XX століття, коли в країні були епідемії різних захворювань, дерматовенерологічна служба зробила великий ривок, розвинула нові етапи в лікуванні багатьох хвороб. Харківська дерматовенерологічна школа дала не тільки Харкову, але й всьому колишньому Радянському Союзу видатні імена лікарів, які внесли вагомий внесок у розвиток медицини і охорони здоров'я», -підкреслив Юрій Сороколат.

Низці харківських лікарів-дерматовенерологів він вручив почесні грамоти Департаменту охорони здоров'я. Також медики отримали почесні нагороди Адміністрації Ленінського району, на території якого розташований обласний диспансер. Голова райадміністрації Максим Мусєєв вручив медпрацівникам грамоти та привітав з ювілеєм служби.

У рамках конференції учасники змогли не тільки послухати про досягнення і перспективи дерматовенерології та косметології, про нові методи лікування окремих хвороб, застосування нових препаратів, але побувати на виставці «Медицина, здоров'я, краса». Під час виставки були проведені майстер-класи по застосуванню нових сучасних діагностичних, лікувальних, косметологічних засобів і методик.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини