У Харкові визначили кращих юних біологів, географів та правознавців
12 жовтня 2016 12:30 Освіта
У Харкові визначили кращих юних біологів, географів та правознавців Кілька міських учнівських турнірів відбулися 8 жовтня в загальноосвітніх закладах Харкова.

Так, на базі Харківської гімназії №152 відбувся ІХ міський турнір юних правознавців для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. У турнірі взяли участь 12 команд з усіх районів міста.

Переможці змагань були визначені в командному та особистому заліку, нагороджені дипломами Департаменту освіти. Перше місце посіла команда учнів Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія». В особистому заліку переміг учень школи №3 Олег Дзеніс. З більш детальною інформацією про переможців турніру можна ознайомитися тут.

Також відбувся IX міський турнір юних географів для учнів 7-11-х класів, який пройшов на базі Харківської гімназії №116. У турнірних змаганнях взяли участь 75 школярів, які представили всі райони міста. До складу журі входили викладачі та студенти Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди та Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. Переможцем турніру в командному заліку стала збірна команда Шевченківського району «Main stream» (ХЛ №149, ХГ №47, НВК №45 «Академічна гімназія», ХГ №116). В особистій першості переможцем визнаний учень 11-го класу Харківського фізико-математичного ліцею №27 Владислав Бобров. Більш детальну інформацію про турнір можна дізнатися тут.

В той же день в Харківському ліцеї №107 відбувся ХI міський турнір юних біологів. У змаганнях взяли участь 75 школярів з усіх районів Харкова. Гостями турніру стала команда Харківської обласної спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість», яка виступала поза конкурсом. Змагання юних біологів оцінювали викладачі та студенти Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна та Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди. Переможцем турніру в командній першості визнана команда «Дирижабль» Харківської гімназії №46 ім. М. В. Ломоносова. Переможцем в особистій першості став учень 11-го класу гімназії №46 Юрій Рузін. З детальною інформацією про турнір можна ознайомитися тут.

Переможці міських учнівських турнірів будуть представляти Харків на всеукраїнських змаганнях.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини