У Харкові визначили переможця новорічного турніру шкільної регбійний ліги
27 грудня 2018 17:02 Спорт
У Харкові визначили переможця новорічного турніру шкільної регбійний ліги VII Новорічний турнір Харківської шкільної регбійний ліги-2018 пройшов 22-23 грудня у Школі вищої спортивної майстерності.

У ньому взяли участь 18 команд, у складі яких було понад 300 дітей. У півфінал змагань вийшли команди загальноосвітньої школи №128, спеціалізованих шкіл №77 та 119, а також гімназії №86.

У фінальній грі за першість боролися школи №77 та 119. З рахунком 20:0 перемогла команда школи №77, у якої це вже 15 перемога в турнірах Харківської шкільної регбійний ліги. Команди школи №128 та гімназії №86 поділили 3-е та 4-е місця відповідно.

Переможцям і призерам вручили кубки, медалі та дипломи Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту. Кращі гравці матчів були нагороджені призами з логотипом провідних клубів української регбі і регбіліг «Олімп» і «Легіон XIII», а фіналісти змагань отримали сертифікати на відвідування харківського дельфінарію.

Наступний турнір шкільної регбійної ліги стартує в лютому і триватиме до кінця березня. З більш детальною інформацією про змагання можна ознайомитися на офіційному сайті Харківських спортивних шкільних ліг.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини