У Харкові внаслідок ранкових обстрілів пошкоджено 15 об’єктів
05 лютого 2023 16:58 ЖКГ
У Харкові внаслідок  ранкових обстрілів пошкоджено 15 об’єктів Внаслідок ворожих обстрілів центру міста Харкова сьогодні, 5 лютого, пошкоджень зазнали 15 об’єктів.

Як повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства, зокрема, у восьми житлових будинках було пошкоджено 193 вікна в квартирах і 36 вікон у під'їздах. Також було завдано пошкоджень дахам чотирьох житлових будинків загальною площею понад 1,8 тис. кв. м.

Як зазначили в КП «Харківські теплові мережі», аварійні бригади оперативно локалізували можливі збої в системі теплопостачання будинку, який найбільше постраждав від обстрілів. Фахівці перевірили всі квартири на предмет витоків теплоносія, після чого підключили до центрального опалення внутрішньобудинкові системи та розповітрили стояки. За результатами обстежень фахівцями КП «Харківводоканал», пошкоджень у системі водопостачання та водовідведення будинків не було.

У ліквідації наслідків ранкового обстрілу було задіяно 170 працівників комунальних підприємств, а також понад 20 одиниць спецтехніки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини