У Харкові вручили планшети учням зруйнованої спеціалізованої школи №134
18 січня 2023 15:53 Освіта
У Харкові вручили планшети учням зруйнованої спеціалізованої школи №134 Перші iPadи під час заходу вручили десятьом школярам, які є переможцями олімпіад, турнірів та конкурсів та успішно склали екзамен на рівень володіння німецькою мовою Шпрахдиплом В2-С1.

Протягом дня планшети отримають ще 166 учнів і 21 учитель спеціалізованої школи №134. Усі вони знаходяться у Харкові.

«Важливість цього проєкту важко переоцінити. Особливо за умов війни. Наші діти зараз позбавлені можливості ходити до школи, а для засвоєння знань в онлайн-форматі якісний гаджет – одна з найнеобхідніших речей. Я дуже вдячний усім, хто доклав зусиль для того, щоб наші школярі отримали ці планшети», - наголосив Харківський міський голова Ігор Терехов.

Учні отримали гаджети у рамках реалізації спільного проєкту міжнародної компанії «ASBIS», Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти та науки, Міністерства цифрової трансформації, Українського інституту розвитку освіти та Громадської організації «7Fields».

Окрім представників міської влади, на заході були присутніми голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій ВР Сергій Бабак та комерційний директор «ASBIS Ukraine» Лідія Гринкевич.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини