У Харкові вшанували пам'ять Геннадія Кернеса
24 січня 2021 14:11 Місто
У Харкові вшанували пам'ять Геннадія Кернеса Церемонія поминання Харківського міського голови Геннадія Кернеса відбулася сьогодні, 24 січня, на сороковий день після його смерті.

Біля місця поховання на Алеї почесних громадян міського кладовища №2 зібралися сім'я і родичі мера, керівники Харківської міської ради, голови районних адміністрацій, директори комунальних підприємств, друзі, харків'яни. Вони поклали квіти до могили Геннадія Кернеса.

Також під час церемонії пройшов поминальний молебень.

Як зазначив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, команда мера готова продовжити всі проєкти, які були започатковані за його життя.

«Сьогодні я приїхав на цвинтар трохи раніше, і до мене підійшла жінка. Вона сказала, що у нас дуже сильна команда, і ми зобов'язані продовжити справу, яку почав Геннадій Адольфович, що ми зобов'язані зберегти Харків таким, яким він є. Я розумію, що сьогодні вся відповідальність лягає на мене, на команду, яку створив Геннадій Кернес, і ми готові до того, щоб продовжувати його справу - розвивати Харків. Планка, яку він встановив, - висока, і ми зобов'язані її тримати. У нас є чимало проєктів, над якими ми працюватимемо, адже це наш обов'язок перед Геннадієм Адольфовичем», - підкреслив Ігор Терехов.

За його словами, міська влада займається питанням увічнення пам'яті Геннадія Кернеса.

«Зараз ми працюємо над тим, щоб змінити Положення про почесних громадян міста Харкова і внести туди відповідний пункт, щоб присвоїти це звання Геннадію Адольфовичу посмертно. Є ще кілька інших пропозицій, і топонімічна комісія працює над ними. Я думаю, що незабаром ми винесемо на розгляд депутатського корпусу вже конкретні пропозиції. У будь-якому випадку, ми не маємо права забути про цю людину», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини