У Харкові встановлять ще п'ять майданчиків для вигулу собак і автомати з дог-пакетами
01 жовтня 2019 17:27 ЖКГ
У Харкові встановлять ще п'ять майданчиків для вигулу собак і автомати з дог-пакетами Ще п'ять майданчиків для вигулу собак і диспенсери з одноразовими пакетами для прибирання за тваринами встановлять у Харкові.

Про це сьогодні, 1 жовтня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міськради повідомила директор КП «Центр поводження з тваринами» Юлія Цибулька.

«На кінець року у Харкові буде 45 майданчиків для вигулу та дресирування собак. Така робота не проводиться ні в одному місті України. У Києві є кілька майданчиків, в Одесі, але вони були встановлені за кошти кінологічесікх клубів, громадських організацій», - підкреслила Юлія Цибулька.

Вона зазначила, що підприємство не тільки встановлює, а й обслуговує майданчики, ремонтує й утримує їх у чистоті. 

Крім того, за словами Юлії Цибульки, у рамках Бюджету участі для Харкова придбали 350 диспенсерів з пакетами для прибирання за тваринами. Їх ставитимуть у дворах житлових будинків з щільною забудовою, зокрема, у центральних районах, Шевченківському та Київському - там, де немає террііторій для вигулу собак, пустирів, де тварин вигулюють у дворах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини