У Харкові вводять карантинні обмеження
07 квітня 2021 18:16 Місто
У Харкові вводять карантинні обмеження У Харкові підприємства громадського харчування, непродовольчі магазини, спортивні заклади та заклади культури з 10 квітня будуть працювати до 20:00.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, звертаючись до харків'ян.

«Ви знаєте, що Україна вийшла на перше місце в Європі за поширенням коронавірусу. У Києві та низці областей країни - жорсткий локдаун, з обмеженнями роботи транспорту, закриттям дитячих садків, середніх і вищих навчальних закладів та фактичною забороною на роботу малого і середнього бізнесу. Харківська область впритул підійшла до червоної зони. І всі ці обмеження можуть бути введені в нашому місті рішенням Кабінету Міністрів.

Хочу вберегти від цього харків'ян. Тому з найближчої суботи (10 квітня) всі ресторани, бари і кафе, непродовольчі магазини, салони краси, спортивні установи і заклади культурної сфери міста, включаючи кінотеатри, працюватимуть до восьмої години вечора.

На продовольчих і непродовольчих ринках ми посилимо контроль за дотриманням масочного режиму і соціальної дистанції.

Окремо хочу підкреслити, що громадський транспорт продовжить свою роботу в поточному режимі з карантинними обмеженнями.

Дитячі садки, а також початкова школа (1-4 класи) будуть працювати в теперішньому режимі. Інші класи - на дистанційному навчанні», - сказано у зверненні.

«Шановні харків'яни. Знаю, що переважна більшість з вас не хоче введення жорсткого локдауна. Тому переконливо прошу вас: носіть маски, дотримуйтесь необхідної дистанції, якщо ви відчуваєте нездужання - залишіться вдома і зверніться до лікаря. Також прошу з розумінням поставтеся до тимчасових, але необхідних обмежень. Бережіть себе і близьких!» - звернувся до жителів міста Ігор Терехов.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини