У Харкові з початку року прочистили понад 650 кілометрів мереж водовідведення
06 жовтня 2022 12:59 ЖКГ
У Харкові з початку року прочистили понад 650 кілометрів мереж водовідведення Бригади Комплексу «Харківводвідведення» з початку 2022 року виконали профілактичне чищення 651 км каналізаційних мереж та капітально відновили 381 колодязь із заміною люків та плит перекриття.
Як повідомив сьогодні, 6 жовтня, заступник директора з виробництва Комплексу «Харківводовідведення» Ігор Вороненко, мережі прочищають цілий рік, щоб система каналізаційних стоків працювала безперебійно. За його словами, лише у вересні було прочищено понад 106 км трубопроводів.

«Залежно від способів очищення застосовували передові технології із залученням спецтехніки. Паралельно облаштовуємо каналізаційні колодязі із заміною люків та плит перекриття. Наприклад, минулого місяця відремонтували 49 колодязів», - наголосив Ігор Вороненко.

Також він повідомив, що на підприємстві контролюють термін виконання заявок, які надходять від харків'ян на диспетчерську службу КП. Звернення беруться у роботу в день їх надходження. Загалом щодня відпрацьовується понад 80 заяв. 

Ігор Вороненко зазначив, що з початку війни ремонтники насамперед локалізують ушкодження після обстрілів об'єктів водовідведення. Завдяки злагодженості та оперативності дій аварійних бригад, каналізаційна система працює навіть у найбільш обстрілюваних районах.

Крім того, робочі готують об'єкти до роботи в осінньо-зимовий період. Ремонтники комплексу продовжують масштабне перекладання каналізаційних трубопроводів по вул. Беркоса та пр. Жуковського.

«Щоб не створювати проблем харків'янам, усі значні ремонти на трубопроводах плануємо заздалегідь, у тому числі передбачаючи застосування перекачуючих агрегатів, щоб не відключати водопостачання. В умовах війни складне господарство водовідведення Харкова знаходиться під нашим постійним контролем», - заявив заступник директора з виробництва Комплексу «Харківводвідведення».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини