У Харкові за підтримки єврейського благодійного фонду відкриють ще два пункти обігріву
14 грудня 2022 13:55 Суспільство
У Харкові за підтримки єврейського благодійного фонду відкриють ще два пункти обігріву БО «Харківський єврейський благодійний фонд Хесед - Шааре Тіква» у партнерстві з територіальними центрами Київського та Салтівського районів відкриває пункти обігріву «Теплий хаб».

У цих пунктах харків’яни зможуть зігрітися, отримати професійну психологічну допомогу та у випадку тривалої відсутності електроенергії підзарядити телефон. 

Адреси пунктів обігріву: 
- вул. Валентинівська, 23-г, ст. м. «Студентська» (жовта двоповерхова будівля колишнього дитсадка). Графік роботи: з 9:00 до 15:00 щоденно, крім суботи та неділі; 
- вул. Багалія, 12, ст. м. «Пушкінська» або «Архітектора Бекетова» (рожевий одноповерховий будинок). Графік роботи: з 8:00 до 17:00 щоденно, крім суботи та неділі. 

Новини та анонси заходів у «теплих хабах» публікуватимуться у телеграм-каналах за посиланнями: https://t.me/+kdm4pl3acmYxYWIy (Салтівський район) та  https://t.me/+slhCxvVhOtpkMDky (Київський район). Детальнішу інформацію можна отримати за тел.: (050) 392-21-71. 

Проєкт реалізовано за фінансової підтримки глобальної єврейської гуманітарної організації «Джойнт» (JDC) та британського фонду «Всесвітня єврейська взаємодопомога» (World Jewish Relief).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини