У Харкові запрацював безкоштовний сервіс для допомоги у працевлаштуванні
07 червня 2019 14:48 Суспільство
У Харкові запрацював безкоштовний сервіс для допомоги у працевлаштуванні На сайті «Підприємництво і споживчий ринок міста Харкова» працює сервіс «Ярмарок вакансій».

Як повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, за допомогою сервісу будь-який підприємець або підприємство може розміщувати необмежену кількість вакансій. Для цього потрібно зайти на сайт, обрати розділ «Ярмарок вакансій», пройти авторизацію і розмістити інформацію про вакансію.

«Це безкоштовний ресурс, який надається містом для того, щоб у підприємців була інформаційна підтримка, а здобувачі знали, де можна безкоштовно отримати інформацію про наявні вакансії», - повідомила Вікторія Китайгородська.

За її словами, свої вакансії вже розмістили комунальні підприємства і приватні структури. Також на сайті всі бажаючі можуть залишити резюме.

«Хочу звернути увагу, що цей сервіс - новий, не така велика кількість інформації там розміщена, але я впевнена, що його популярність і успіх у руках кожного з нас, і він стане досить затребуваним», - зазначила Вікторія Китайгородська.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини