У Харкові зберуть кров для онкохворих дітей
18 листопада 2014 13:14 Суспільство
У Харкові зберуть кров для онкохворих дітей Соціальна акція для молоді «Подаруй частину себе» пройде 29 листопада в готелі «Харків-Палас».
Як повідомила журналістам автор проекту Марія Базалєєва, акція покликана мотивувати харків'ян, особливо студентів, здавати безоплатно кров для медичних потреб. Вона зазначила, що в рамках проекту виступлять медики, експерти, які розкажуть про користь і важливе значення здавання донорської крові. Зокрема, перед молоддю виступить експерт - відомий дитячий лікар Андрій Пеньков.

Учасники акції обговорять питання донорства в суспільстві, побачать соціальний відеоролик з цієї проблеми, зможуть порівняти ставлення до безкоштовної здачі крові в різних країнах і в Харкові. Також в рамках заходу пройде нагородження активних донорів - членів міської школи лідерства «Міст». 

Крім того, для учасників акції пройде концерт, на якому виступлять молоді харківські виконавці й буде представлено пісочну анімацію. 

Як повідомив координатор проекту Владислав Олефір, головна мета акції - зібрати якомога більше охочих здати кров для онкохворих дітей. Організатори очікують, що в проекті візьмуть участь близько 150 чоловік, у тому числі учні школи-інтернату «Кадетський корпус». По закінченні акції складуть списки бажаючих стати донором, після чого молоді люди зможуть пройти медогляд і здати кров для хворих дітей. 

Початок заходу - о 18:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини