У Харкові зруйновано понад тисячу об'єктів інфраструктури
23 березня 2022 19:07 Місто
У Харкові зруйновано понад тисячу об'єктів інфраструктури За 28 днів війни російські війська зруйнували в Харкові 1143 об'єкти інфраструктури, з них 998 - житлові будинки.

Про це сьогодні, 23 березня, у своєму відеозверненні повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, Місто-герой Харків обороняє українська армія, територіальна оборона та всі його жителі. Комунальні служби та волонтери відновлюють, на скільки це можливо,  зруйновані будівлі.

«Дорогі харків'яни, я знаю, як емоційно та фізично важко, як важко триматися, але разом ми робимо все можливе, щоб Харків тримався, витримав та переміг. Учора я заїхав у сквер «Стрілка», улюблене місце відпочинку харків'ян, і вдихнув ковток мирного життя, до якого ми з вами звикли. Стояла невелика черга за кавою, люди їздили на велосипедах, хтось відпочивав під весняним сонцем на лавках, годував качок. І це все у нас з вами буде обов'язково, ми цей виклик пройдемо. Ми переможемо у цій війні. Ми витримаємо! Ми - разом, ми - харків'яни!» - звернувся до містян Ігор Терехов.

Також він повідомив, що, незважаючи на війну, комунальні підприємства постійно працюють, щоб забезпечити харків'ян теплом та водопостачанням.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини