У Харьквое пройде акція до Дня боротьби з гепатитами
25 липня 2019 11:16 Суспільство
У Харьквое пройде акція до Дня боротьби з гепатитами Інформаційно-просвітницька акція «Знай. Запобігай. Тестуйся. Лікуйся», приурочена до Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, пройде 26 липня на площі Свободи в Харкові.

В ході заходу всі бажаючі зможуть безкоштовно пройти тестування на гепатит С в умовах сучасних мобільних амбулаторій, отримати консультацію лікарів і соціальних працівників, ознайомитися з інформаційними матеріалами про шляхи передачі, тестування, профілактику та лікування вірусних гепатитів.

За словами організаторів, інформаційні акції, присвячені боротьбі з вірусними гепатитами, пройдуть у 10 містах України.

Початок заходу - о 9:00.

Місце проведення: пл. Свободи (біля саду Шевченка з боку ст.м. «Університет»).

Також в рамках акції о 12:00 відбудеться прес-брифінг, в якому візьмуть участь представники громадських та міжнародних організацій, експерти, лікарі та пацієнти.

Організатор заходу в Харкові - «Альянс громадського здоров'я».

Довідка. Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами щорічно відзначається 28 липня. За даними Харківського міського центру здоров'я, з початку року в Харкові зареєстровано 202 випадки захворювання на гострі вірусні гепатити, ще у 306 жителів міста діагностували хронічний вірусний гепатит. Медики зазначають, що найбільшу небезпеку становлять хронічні вірусні гепатити В і С, запізніле діагностування і лікування яких може привести до цирозу або раку печінки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини