У ХПІ пройшло свято першокурсника
01 вересня 2021 16:04 Освіта
У ХПІ пройшло свято першокурсника Урочиста церемонія посвяти в студенти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулася сьогодні, 1 вересня, в Молодіжному парку, біля спортивного комплексу НТУ «ХПІ».

У святі взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, який адресував першокурсникам слова привітань.

«Ось і сталося: в родині ХПІ - поповнення! Упевнений, що це буде гідна зміна, і кожен першокурсник стане гідним харків'янином! Вам всім пощастило, що ви будете вчитися в одному з кращих вишів України. Впевнений, що ви отримаєте той багаж знань, який вам стане в нагоді і в житті, і в професійній діяльності!» - зазначив Ігор Терехов.

Під час заходу ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол запалив символічну «Чашу знань», після чого творчі колективи Палацу студентів ХПІ представили танцювальні, вокальні та інші номери святкової програми.

Довідка. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» заснований у 1885 році. У топ-200 вищих навчальних закладів України посідає четверте місце.

За останні десять років видатні наукові розробки університету удостоєні 15 Державних премій України в галузі науки і техніки та архітектури, 74 премій Президента України для молодих вчених. Щорічно понад 30 студентів стають переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

Університет створив і впроваджує власну систему працевлаштування, яка протягом п'яти останніх років забезпечує працевлаштування 90-95% випускників.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини