У Київському районі усувають пошкодження водоводу після обстрілу
13 січня 2023 17:03 ЖКГ
У Київському районі усувають пошкодження водоводу після обстрілу Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» оперативно усувають пошкодження на зруйнованих вибухами ділянках трубопроводів на вул. Шевченка у Київському районі.

Як повідомив сьогодні, 13 січня, заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» Микола Завада, внаслідок ракетного обстрілу, який стався 10 січня, було пошкоджено дві ділянки трубопроводів діаметром 300 мм та 150 мм, розташованих під проїжджою частиною вул. Шевченка.

За його словами, щоб уникнути втрат води, аварійну ситуацію локалізували, а водопостачання частини будинків приватного сектору та кількох виробничих підприємств відключали лише на час перепідключення мереж.

«Місце прильоту обстежили піротехніки та ДСНС, після чого дали аварійникам допуск до ремонту. У ході попередніх та земляних робіт запланували перекладку 42 м трубопроводу. Для збереження міської інфраструктури заміну проводитимемо методом санації», - зазначив Микола Завада.

Також він повідомив, що реконструкція триватиме і у вихідні. Відновлення цієї ділянки водоводу бригади планують закінчити на початку наступного тижня, після чого розпочнуть ремонт сусідньої.

За інформацією підприємства, з початку повномасштабної війни у Харкові зафіксований 61 випадок влучання снарядів у зовнішні мережі. Станом на сьогодні всі нештатні ситуації на мережах, що виникли після обстрілів, усунуті, водопостачання відновлене. Загалом комунальники замінили 1,5 км зруйнованих водоводів. Найбільше постраждали зовнішні мережі Київського, Салтівського та Індустріального районів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини