У Київському районі відновлюють водоводи
25 квітня 2023 15:58 ЖКГ
У Київському районі відновлюють водоводи Бригади служби зовнішніх водопровідних мереж Київського району комплексу «Харківводопостачання» відновлюють водоводи на території Салтівського житлового масиву.
Як повідомив начальник районної служби Віталій Чупандін, напередодні ремонтники завершили перекладання 15 м аварійного трубопроводу у приватному секторі, на вул. Березівській. Крім того, підключили 13 м вводу в лікувальний корпус, який готують до відкриття на вул. Метробудівників.

«У період інтенсивних обстрілів соціальні об'єкти на Північній Салтівці не функціонували. Сьогодні мешканці цього району повертаються додому, і завдання міських служб - оперативно відновити зруйновані будинки та будівлі. Ми, у свою чергу, контролюємо та проводимо підключення зовнішніх мереж до об'єктів, які ремонтують та готують до заселення чи подальшої експлуатації. Плануємо не лише реконструкцію, а й масштабні перекладання. Зокрема, сьогодні почали підготовчі роботи з заміни технічно зношеної гілки трубопроводу на вул. Героїв Праці», - зазначив Віталій Чупандін.

Напередодні ремонтники комплексу «Харківводопостачання» ліквідували 10 пошкоджень на ділянках водоводів.

Сьогодні, 25 квітня, бригади почали ремонтні роботи на восьми ділянках трубопроводів холодного водопостачання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини