У Київському районі знову оголошений карантин через сказ кота
08 серпня 2018 11:11 Оперативна інформація
У Київському районі знову оголошений карантин через сказ кота Домашній кіт, який хворів на сказ, покусав свою господиню, яка проживає в Київському районі.

Як повідомили в управлінні Держпродспоживслужби в Харкові, надзвичайна подія була зафіксована 3 серпня на вул. Колосистій.

За словами постраждалої, домашній улюбленець напав на неї у дворі. Жінка одразу звернулася по медичну допомогу. Того ж дня співробітники КП «Центр поводження з тваринами» відловили кота на присадибній ділянці. Через два дні тварина померла, а результати лабораторної експертизи підтвердили, що кіт хворів на сказ.

На даний момент жінка знаходиться на стаціонарному лікуванні.

Згідно з розпорядженням головного державного інспектора ветеринарної медицини в Харківській області, в місті Харкові були встановлені карантинні обмеження на території Київського району, обмеженій вул. Генерала Удовиченка, вул. Горянською, вул. Леся Сердюка і вул. Хвильового. На цій території лікарі ветеринарної медицини проводять подворовий обхід з метою вакцинації домашніх тварин проти сказу.

Нагадаємо, 31 липня також на вул. Колосистій безпритульний кіт, який хворів на сказ, напав на двох людей. Потерпілим була надана медична допомога, а вже 1 серпня працівники Центру поводження з тваринами зловили кішку, у якої підтвердився діагноз «сказ». Того ж дня тварина померла, а в частині Київського району був введений карантин.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини