У конструкторському бюро Морозова модернізують верстатний парк
08 вересня 2021 15:24 Економіка
У конструкторському бюро Морозова модернізують верстатний парк Верстати провідних європейських виробників встановлюють на ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. О. Морозова».

Про це сьогодні, 8 вересня, під час візиту на підприємство секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова повідомив головний конструктор КБ Олександр Каторгін.

За його словами, програма з модернізації верстатного парку працює кілька років. Головний конструктор повідомив, що державне підприємство спеціалізується на розробці бронетанкової техніки. На підприємстві є кілька цехів, де виготовляють комплектуючі для бронетранспортерів і займаються складанням техніки. Діяльність охоплює весь процес - від створення креслень до вдосконалення машин, які вже використовуються. 

Ігор Терехов оглянув випробувально-складальний та механічний цехи. Після візиту на підприємство секретар міської ради зазначив, що харківське КБ ім. Морозова є провідним в оборонній галузі.

«Це стратегічно важливе підприємство для міста. Конструкторське бюро імені Морозова випускає техніку, яка допомагає підвищити обороноздатність України. Підприємство переоснащують, продукція, яку тут виготовляють, дуже затребувана не тільки в Україні», - підкреслив Ігор Терехов.

Зазначимо, що також серед напрямів діяльності конструкторського бюро - розробка важких гусеничних машин, колісних машин, багатоцільових шасі, розробка і виготовлення комплексних і тактичних тренажерів на динамічних платформах для будь-яких видів бронетехніки, дистанційно керованих бойових модулів, а також серійне виготовлення бронетранспортерів БТР-4Е та машин на його базі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини