У КП «Харківводоканал» роз'яснили зміни в порядок надання субсидій
05 червня 2018 17:39 Суспільство
У КП «Харківводоканал» роз'яснили зміни в порядок надання субсидій У КП «Харківводоканал» дали роз'яснення щодо змін в порядку призначення та надання субсидій населенню за послуги водопостачання та водовідведення.

Як повідомив сьогодні, 5 червня, директор Департаменту збуту КП «Харківводоканал» Тарас Грущак, згідно зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів №848, абоненти, у яких є заборгованість з оплати послуг водопостачання та водовідведення більш ніж за два місяці, не можуть оформити нову субсидію до повного погашення заборгованості або укладення договору реструктуризації. 

Крім того, постановою Кабінету Міністрів України №534 було затверджено порядок розрахунку і повернення до бюджету сум невикористаних субсидій. Згідно з документом, кожен абонент, якому призначена субсидія, зобов'язаний оплачувати виставлені платежі, які субсидія не покриває. У разі, коли сума субсидії перевищує фактичні обсяги споживання послуги, залишок недовикористаної субсидії в кінці року повертається на рахунки управлінь праці та соціального захисту населення.

«Для прикладу, якщо за весь період отримання абонентом субсидії її сума склала 100 гривень, а він спожив послуг на 80 гривень, то на особовому рахунку абонента утворюється переплата. Якщо вона виникла через цю різницю в нарахуваннях, то переплата повертається у бюджет», - пояснив Тарас Грущак.

Зазначимо, станом на червень 2018 року, понад 160 тис. абонентів отримують субсидії за послуги водопостачання та водовідведення.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини