У Ленінському районі ремонтують теплотрасу
03 вересня 2014 14:36
У Ленінському районі ремонтують теплотрасу У Ленінському районі ремонтують теплотрасу по вул. Кривоконівська.

Як повідомив сьогодні, 3 вересня, в ході огляду робіт головний інженер Ленінської філії КП «Харківські теплові мережі» Віталій Кальницький, траса експлуатується з середини 80-х років минулого століття. Вона забезпечує теплопостачанням та гарячою водою 36 житлових будинків та 1 дитячий дошкільний заклад. 

За словами Віталія Кальницького, в ході експлуатації тепломагістралі в результаті аварій теплових мереж, трубопроводів холодної води, каналізації відбувалося затоплення і замулення каналу, в якому розташована траса, що призвело до інтенсивної корозії металу трубопроводів, руйнування теплової ізоляції, значного підвищення теплових втрат. Протягом останніх п'яти років на трасі сталося 12 дефектів, що було причиною постійної загрози аварійної зупинки теплопостачання споживачів. 

Зараз ремонтують 780 м трубопроводів магістралі. За словами Віталія Кальницького, половину робіт уже виконали. Реконструкція триватиме до кінця вересня, але ремонт планують закінчити вже через два тижні. Для цього використовують матеріали вітчизняного виробництва. Нова пенополиуретановая ізоляція труб і зовнішня пластикова оболонка захищають від проникнення зовнішніх факторів, внаслідок чого не відбувається корозії металу. Крім того, нова ізоляція знижує теплові втрати на 25%. Особливістю цих труб є своєрідна система сигналізації. 

«Якщо на даному трубопроводі виникне дефект, система покаже, на якій саме ділянці», - підкреслив Віталій Кальницький. 

Він повідомив, що ця теплотраса прослужить не мене 20 років. Загальна вартість її реконструкції склала 2,7 млн ​​грн, термін окупності - 2,6 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини