У лікарні невідкладної допомоги працюватиме новий ангіограф
06 травня 2021 13:28 Медицина
У лікарні невідкладної допомоги працюватиме новий ангіограф Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 6 травня, відвідав Харківську міську клінічну лікарню швидкої і невідкладної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова.

Ігор Терехов зустрівся з колективом лікарні, ознайомився з роботою приймального відділення, відділень щелепно-лицевої хірургії та політравми.

У відділенні політравми встановили новий ангіограф (обладнання для дослідження судин). Як повідомила заступник головного лікаря лікарні Олена Полещук, завершується навчання медиків, які працюватимуть на апараті, і вже в цьому місяці ангіограф почне працювати. За допомогою сучасної системи в лікарні зможуть проводити коронарографію та стентування, надавати допомогу хворим на більш високому рівні, і в першу чергу - пацієнтам з гострим інфарктом міокарда.

Секретар міської ради підкреслив, що в лікарні невідкладної допомоги продовжать оновлювати обладнання, яке буде відповідати високій кваліфікації лікарів.

«Тут працюють лікарі з великим досвідом, які навчалися в Україні і за кордоном. Я був в операційній, де недавно врятували дівчину з ножовим пораненням. Мені показали, як проводяться операції, у тому числі щелепно-лицьові, із застосуванням сучасних технологій. На зустрічі з колективом ми домовилися про те, що продовжимо оновлювати обладнання. Лікарі вболівають за роботу і своїх пацієнтів», - зазначив Ігор Терехов.

Також він повідомив, що цього року в лікарні невідкладної допомоги планується завершити ремонт приймального відділення, а наступного року буде передбачено фінансування заміни ліфтів.

Довідка. Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова працює з 1977 року і є багатопрофільним стаціонаром на 960 ліжок, 75% з яких мають хірургічний профіль, інші - терапевтичний. Щорічно до лікарні звертаються понад 60 тис. хворих, а щодня в медустанові надають допомогу в середньому близько 150 пацієнтам.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини