У лютому в Харкові пройде фестиваль «Дні нової музики»
20 січня 2014 09:34
У лютому в Харкові пройде фестиваль «Дні нової музики» II Фестиваль молодих композиторів і виконавців «Дні нової музики» пройде з 20 до 26 лютого в Харківському національному університеті мистецтв ім. І. П. Котляревського.

Як повідомляється на сайті університету, у рамках фестивалю відбудуться виступи українських та закордонних музикантів, круглі столи, виставка і театральна вистава.

Концерт-відкриття фестивалю буде присвячений музичній культурі Польщі. Під управлінням диригента Великого тетра в Познані Патриції Печари прозвучать прем'єри робіт, написаних у рамках стипендії міністра культури Польщі «Gaude Polonia» - Симфонії №2 Івана Пахоти і Фортепіанного концерту Олени Шевченко.

У наступні фестивальні дні харківські музиканти та закордонні гості виконають як твори, що вже стали класикою XX століття, так і твори сучасних композиторів. Окрім іншого, пройде концерт та майстер-клас ансамблю ноутбуків «Elektri4ka» з Австрії. Також уперше у Харкові відбудеться презентація фортепіанних творів американського композитора Джорджа Крама.

У рамках фестивалю пройде виставка робіт молодих художників зі Львова. Закриє фестиваль театральна постановка на музику харківського композитора Віри Ібрямової.

Довідка. I Фестиваль молодих композиторів і виконавців «Дні нової музики» відбувся у 2012 році. Основна мета проекту - презентація нових творів у галузі сучасної академічної музики, зміцнення культурних зв'язків і обмін професійним досвідом, творче спілкування з організаторами та учасниками фестивалів сучасної музики, що проводяться в Україні та світі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини