У міських школах триває дистанційне навчання
02 травня 2022 13:55 Освіта
У міських школах триває дистанційне навчання Учителі закладів середньої освіти міста Харкова докладають максимум зусиль, щоб дистанційні заняття були цікавими та комфортними.

Зокрема, навчальний процес триває у всіх школах Київського району. Заняття проходять з використанням таких цифрових сервісів, як «BookCreator», «LIVEWORKSHEETS», «На урок», «Всеосвіта» та ін. 

«Завдяки онлайн-урокам, перебуваючи у Харкові чи далеко від рідного міста, кожна дитина почувається рівноцінним членом своєї шкільної команди. Також продовжує роботу Нова українська школа. Маленькі харків’яни у режимі онлайн продовжують свої ранкові зустрічі, обговорюючи іграшки, домашніх улюбленців та все, що їх хвилює», - зазначили в Адміністрації Київського району. 

Там повідомили, що в рамках навчання діти опановують навички програмування, декламують вірші, виконують ігрові вправи, беруть учать у різноманітних проєктах, що допомагає їм розслабитися та відволіктися від війни. Окрему увагу під час занять учителі приділяють бесідам щодо правил поведінки в умовах воєнного часу. 

Для дітей, які через відсутність або нестабільність інтернету не мають можливості долучитися до заняття синхронно, учителі створюють невеличкі відеоролики з поясненням навчального матеріалу та надсилають їх батькам.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини