У міській раді нагородили працівників дипломатичної служби
23 грудня 2021 17:47 Міжнародне співробітництво
У міській раді нагородили працівників дипломатичної служби Урочистий прийом з нагоди Дня працівників дипломатичної служби України відбувся сьогодні, 23 грудня, у Харківській міській раді.

Представників дипломатичного корпусу з професійним та новорічними святами привітав перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак. Він вручив почесним консулам різних країн та представникам іноземних держав Подяки міського голови.

Перший віцемер підкреслив, що Харків веде активну міжнародну діяльність. У міста є понад 30 партнерів у 23 країнах світу, і в цьому велика заслуга присутніх представників дипломатичного корпусу.

«Ви допомагаєте зміцнювати міжнародний статус Харкова. Ми пишаємось тим, що у нашому місті ефективно працює дипломатичний клуб, реалізується чудовий освітній проєкт «Школа молодого дипломата». Багато чого зроблено, але не менше роботи ми маємо виконати у майбутньому, щоб втілити амбітний план міського голови, щоб Харків увійшов до рейтингу ста найкращих міст світу. Міська рада готова надавати вам всебічну підтримку», - зазначив Олександр Новак.

У рамках заходу випускникам третього набору навчального проєкту «Школа молодого дипломата» вручили сертифікати про закінчення курсу. У програмі навчання були теоретичні та практичні заняття, присвячені історії дипломатії, дипломатичному протоколу та етикету.

Напутнє слово випускникам та подяку їхнім викладачам висловив директор Департаменту міжнародного співробітництва Віктор Рудь.

«Усі великі справи розпочинаються з невеликих вчинків. Цього дня ви зробили свій крок до дуже серйозної професії – дипломата. Це людина, наділена повноваженнями своєї країни, яка бореться не на полі бою, але її робота та ризик часом перевищують військові дії. Зброя дипломата - його розум та відданість Батьківщині. Вдосконалюйтесь», - побажав випускникам Віктор Рудь.

Також  нагороди на знак подяки вручили викладачам «Школи молодого дипломата».

Завершилася зустріч неформальним спілкуванням представників дипломатичного корпусу різних країн, серед яких - Польща, Німеччина, Франція, Грузія, Албанія, Вірменія, В'єтнам, Казахстан, Азербайджан, Ізраїль, Словенія, Киргизія, Туреччина та ін.

Довідка. Щороку 22 грудня в Україні відзначають День працівників дипломатичної служби. Свято започатковане Указом Президента України від 21 листопада 2005 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини