У міському притулку відзначили річницю відкриття pets-friendly контакт-центру
04 жовтня 2021 17:02 Суспільство
У міському притулку відзначили річницю відкриття pets-friendly контакт-центру Всесвітній день захисту тварин і річницю відкриття єдиного в Україні pets-friendly контакт-центру відзначили 2 жовтня в КП «Центр поводження з тваринами».

Близько 300 харків'ян прийшли до притулку, щоб взяти участь у святкуванні відразу двох свят. Кожен гість знайшов для себе заняття до смаку: учасники свята змогли вигуляти собак і погратися з кішками, взяти участь у майстер-класі з плетіння іграшок для тварин і вікторині з призами.

Також на святі виступили дитяча циркова студія «Дружба» і сучасний оркестр Муніципального центру культури та аматорського мистецтва, юнацька команда КВК, працювала зона аквагриму. Крім того, в програмі свята було спілкування з байкерами Харкова і катання на мотоциклах, знайомство з поліцейськими і їх спецавтомобілем, виступ кінологів із собаками.

Як повідомили в притулку, головною метою свята було привернути увагу людей до проблеми бездомних тварин, прищепити розуміння того, що таке відповідальне ставлення до тварин, і популяризувати адопцію бездомних тварин з притулку. Головними героями свята були собаки і кішки, яким ще не вдалося знайти родину. «Кожна людина повинна розуміти, що притулок для бездомних тварин - це буферна зона між вулицею і сім'єю. Особливо це важливо донести до молодого покоління», - зазначили в Центрі поводження з тваринами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини