У міськраді нагородили 12-разових чемпіонів України з регбі-7
13 липня 2021 14:31 Спорт
У міськраді нагородили 12-разових чемпіонів України з регбі-7 Прийом гравців і тренерського складу регбійного клубу «Олімп» відбувся сьогодні, 13 липня, у Харківській міській раді.

«Олімп» в 12-тий раз виграв чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги, завоювавши 45-тий титул у своїй історії. З перемогою спортсменів привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Ви - гордість не тільки Харкова, але і всієї України. 45 титулів - феноменальний результат! Завдяки вам і підтримці спонсора «Олімпу» Олександра Ярославського ваш клуб постійно розвивається і демонструє вражаючі успіхи. Бажаю, щоб ця традиція продовжувалася, і ви завжди були тільки першими!» - підкреслив він.

Ігор Терехов вручив гравцям, тренерам і лікарям клубу Почесні грамоти виконкому міськради та Подяки міського голови.

У свою чергу головний тренер регбійного клубу «Олімп» Валерій Кочанов подякував секретарю міськради за надану підтримку. На згадку про зустріч гравці клубу подарували Ігорю Терехова командну футболку з автографами.

Зазначимо, що регбійний клуб «Олімп» - найтитулованіший в Україні. Він є шістнадцятиразовим чемпіоном України з регбі-15, дванадцятиразовим чемпіоном України з регбі-7, восьмиразовим володарем Кубка України з регбі-7 і дев'ятиразовим володарем Кубка України з регбі-15. Гравці «Олімпу» - кадрова основа національної збірної України з регбі, а наставник харківських «олімпійців» очолює її тренерський штаб.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини