У міськраді нагородили кращих працівників торгівлі
25 липня 2019 14:56 Офіційно
У міськраді нагородили кращих працівників торгівлі Святковий прийом з нагоди Дня працівників торгівлі пройшов сьогодні, 25 липня, в Харківській міській раді.

У заході взяли участь директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, голова Харківської обласної профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг Алла Приседська, підприємці, продавці, заввиробництва ресторанів, шеф-кухарі, викладачі Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса всіх присутніх з професійним святом привітала директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська.

«Ваша робота - це велика відповідальність. Ви берете активну участь у житті міста, справно платите податки в бюджет, які йдуть на розвиток нашого рідного Харкова. Ми зі свого боку, як місцева влада, і надалі будемо робити все від нас залежне для створення комфортних умов ведення бізнесу. Я хочу, щоб ви знали, що ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку», - підкреслила директор департаменту.

За вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм та культуру обслуговування найкращим працівникам сфери торгівлі Вікторія Китайгородська вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради і Подяки міського голови.

Також зі святом колег привітала голова Харківської обласної профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг Алла Приседська.

«Історія розвитку торгівлі стояла біля витоків заснування міста, коли тут ще розташовувався козачий полк. До окреслених тоді кордонів міста прийшли 33 черкеські сім'ї, які почали рухати торгівлю в Харкові. З тих пір у всіх представницьких документах Харків вказувався як торгове місто. Також у нас проводилися славнозвісні на той момент в імперії ярмарки - Водохресний, Троїцький, Успенський і Покровський, які зробили Харків дійсно торговим і відомим містом», - розповіла Алла Приседська.

З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Довідка. День працівників торгівлі та громадського харчування встановлено Указом Президента України №427/95 від 5 червня 1995 року. Свято відзначається в останню неділю липня.

На сьогоднішній день в Харьквое функціонують близько 3 тис. підприємств торгівлі, 2,9 тис. підприємств ресторанного господарства, 53 ринки і торгових майданчики. Також у Харкові працюють 23 гіпермаркети, 205 супермаркетів і універсамів та 63 торгові центри. За рахунок відкриття в 2019 році нових підприємств у сфері торгівлі та ресторанного господарства в місті було створено близько 400 нових робочих місць.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини