У міськраді нагородили випускників, які склали ЗНО на 200 балів
08 липня 2021 14:36 Освіта
У міськраді нагородили випускників, які склали ЗНО на 200 балів Прийом одинадцятикласників, які отримали у 2021 році найвищий бал на ЗНО, пройшов сьогодні, 8 липня, у великій залі мерії.

З успішним складанням зовнішнього незалежного оцінювання випускників привітав перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак. Він побажав їм удачі в дорослому житті і вручив сертифікати на отримання грошової премії.

«Ми вами щиро пишаємося! Я хочу, щоб ви ніколи не забували, що вашого першого серйозного життєвого успіху вам вдалося досягти завдяки вашим батькам і вчителям. У нашому місті реалізується чимало молодіжних проєктів, і я запрошую всіх вас до співпраці. Впевнений, що ваші ідеї будуть цікаві для харків'ян, і ми разом розвиватимемо наше місто. Бажаю вам впевнено йти до мети і досягти ще більших успіхів!» - звернувся до 11-класників перший віце-мер.

За виховання талановитих, розумних і цілеспрямованих дітей батькам випускників також вручили Подяки міського голови.

Зазначимо, що цього року найвищий результат на ЗНО показали 33 випускники з 19-ти установ загальної середньої освіти міста, троє з них - одразу з двох предметів. У рамках Комплексної програми розвитку освіти за кожен 200-бальний результат ЗНО вони отримають грошову винагороду в розмірі 10 тис. грн. Нагадаємо, що Харків першим в Україні почав преміювати дітей за найвищі результати тестування.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини