У міськраді обговорять, як ефективніше боротися з поширенням наркотиків на Харківщині
30 травня 2018 11:29 Суспільство
У міськраді обговорять, як ефективніше боротися з поширенням наркотиків на Харківщині Круглий стіл «Шляхи подолання наркоепідемії на Харківщині» пройде 31 травня у малій залі Харківської міської ради (пл. Конституції, 7).

Захід ініціювали представники громадського руху «Намалюй життя», громадські організації Харкова, батьківські комітети навчальних закладів.

В обговоренні візьмуть участь представники профільних департаментів міської ради, комунальних підприємств, депутати міськради, представники Національної поліції, Департаменту протидії наркозлочинності, лідери і представники громадських організацій, батьки.

Учасники зустрічі обговорять критерії ефективності роботи центрів реабілітації; форми роботи департаментів Національної поліції України в Харківській області з боротьби з так званими «закладками», продажем наркотичних і психо-активних речовин, незаконною рекламу в Інтернеті; проблему деактивації інтернет-адрес на фасадах будинків; проведення виховної роботи в навчальних закладах; нові напрямки співпраці навчальних закладів з громадськими організаціями. За результатами обговорення буде прийнято резолюцію.

Час проведення заходу - з 15:00 до 16:00.

Зазначимо, що напередодні круглого столу у Харкові провели акцію «Намалюй життя», в якій взяли участь понад 200 харків'ян. Метою заходу було прибрати інтернет-адреси, розміщені на фасадах будівель і інших об'єктах. Під час акції пройшло опитування серед жителів Індустріального та Київського районів. За його підсумками з'ясувалося, що 73% городян знають про те, що приховують за собою ці написи, 42% з них - молоді люди у віці від 14 до 25 років, 89% - активно підтримали акцію, а 67% висловилися на користь запровадження державної програми з протидії наркоепідемії.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини