У міськраді привітали працівників сфери послуг
15 березня 2018 13:52 Суспільство
У міськраді привітали працівників сфери послуг Вшанування працівників сфери послуг напередодні їхнього професійного свята відбулося сьогодні, 15 березня, у Харківській міській раді.

У заході взяли участь директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, співробітники Харківського вищого професійного училища сфери послуг, а також працівники салонів краси та підприємств сфери обслуговування.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса всіх присутніх з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування привітала Вікторія Китайгородська.

«Завдяки вашій праці, досвіду і знанням наше повсякденне життя стає комфортним і зручним. Ми дуже вдячні вам за вашу роботу, завдяки якій сфера побуту сьогодні зберігає кращі позиції в місті, а усі ви вносите вагомий внесок в економіку Харкова. Хочу також відзначити тих з вас, хто бере участь в громадських заходах і надає підтримку малозабезпеченим верствам населення. Я хочу побажати, щоб ваша праця була завжди затребувана і високо оцінена, розвивайтеся і йдіть в ногу з часом. Здоров'я, благополуччя і достатку вам і вашим родинам!» - сказала Вікторія Китайгородська.

За вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм та культуру обслуговування, чуйність і повагу до людей у ​​сфері побутового обслуговування кращим працівникам галузі Вікторія Китайгородська вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради, Подяки міського голови та грамоти Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку. 

З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, на сьогоднішній день в Харкові працюють понад 3,5 тис. підприємств сфери побутового обслуговування: майстерень, спа-салонів, фітнес-центрів, ремонтних фірм, салонів краси, хімчисток, фотостудій тощо. У сфері послуг міста зайнято понад 14 тис. працівників.

Довідка. День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в Україні, згідно з Указом Президента від 15 лютого 1994 року, у третю неділю березня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини