У міськраді відбудеться благодійний форум «Краса врятує світ»
09 серпня 2019 11:27 Суспільство
У міськраді відбудеться благодійний форум «Краса врятує світ» Регіональний благодійний форум «Краса врятує світ» в рамках конкурсу краси «Місіс Харків 2019» відбудеться 12 серпня в малій залі Харківської міської ради (пл. Конституції, 7, 2-й пов.).

Як повідомили організатори, місією проекту є залучення представників громадськості міста Харкова до благодійної діяльності, просування в суспільстві ідеї, що добро робити просто, об'єднавши можливості громадських організацій та влади.

У форумі візьмуть участь фіналістки конкурсу краси «Місіс Харків 2019», які є успішними жінками у сферах бізнесу, культури, спорту і громадської діяльності. Також у зустрічі візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування, благодійних організацій, підприємці та діячі культури регіону.

На форумі розглядатимуться питання благодійності. Зокрема, учасниці «Місіс Харків 2019» розкажуть про акції, які були проведені в рамках проекту, завдяки яким для лікування дітей з обмеженими можливостями, онкологічними та іншими тяжкими захворюваннями була надана матеріальна та гуманітарна допомога.

Початок форуму - о 15:00.

Довідка. Благодійний форум «Краса врятує світ» пройде за підтримки управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини