У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року
15 січня 2014 14:46
У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року Прийом харків'ян, які отримали в 2013 році звання Почесного громадянина міста Харкова, пройшов сьогодні, 15 січня, в малому залі міськради.

Так, у зустрічі взяли участь начальник управління «Харківметробуд» (1971-2000 роки) Григорій Братчун, голова правління ПАТ «Хартрон» Микола Вахно, Герой Радянського Союзу Михайло Карпєєв, Герой Радянського Союзу Федір Пуртов, голова правління АК «Харківобленерго» Сергій Кирик, начальник Академії внутрішніх військ МВС України Степан Полторак, генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Суботін, а також кілька почесних харків'ян, які отримали це звання раніше.

Як підкреслив під час прийому секретар Харківської міської ради Олександр Новак, почесний громадянин міста - це найвище звання в ієрархії міських звань і нагород. «За час існування цього звання під час незалежної України його отримав 91 харків'янин. Це заслужені люди, ті, хто зробив значний внесок у розвиток міста Харкова, в зміцнення його слави в Україні і популярності далеко за її межами. Тому кажу вам щирі слова подяки за те, що ви робили, робите і, впевнений, продовжуватимете робити заради подальших успіхів та розвитку Харкова», - зазначив Олександр Новак.

Почесні харків'яни 2013 року, в свою чергу, висловили подяку міській владі за присвоєння високого звання і запевнили, що продовжуватимуть роботу на благо міста Харкова.

Нагадаємо, в 2013 році почесними громадянами міста Харкова також стали народний депутат України Олександр Фельдман та голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Довідка. У 1887 році Міська дума Харкова клопотала перед імператором про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Харкова». Починаючи з 1914 року, присвоєння звання почесного громадянина в місті не проводили, однак із 1999 року цю традицію відновили.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року У міськраді відбувся прийом почесних громадян міста Харкова 2013 року

Друкувати
Останні новини