У міськраді вивчають навички, які потрібні молоді для успішного працевлаштування
24 січня 2020 11:21 Освіта
У міськраді вивчають навички, які потрібні молоді для успішного працевлаштування Кластер неформальної освіти «Kharkiv EDU Cluster» почав працювати у Харкові.

Його завдання - об'єднати весь спектр закладів, які надають ці послуги в місті, в одну платформу, де можна буде отримати потрібні знання з різних напрямків. 

Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, оскільки знання, якими володіють студенти після закінчення вишу, і навички, які необхідні роботодавцю, - відрізняються, в міській раді й провели таке дослідження. Тому серед завдань кластера неформального освіти - проведення тренінгів і семінарів для розвитку у майбутніх фахівців умінь і навичків, які будуть корисні їм і компаніям.

«Є навички XXI століття, які затверджені ООН, і до них прагне весь світ. Вони будуть затребувані на ринку праці у 2050 році. Тому ми не повинні відставати і готуватися вже зараз, щоб людина через 10, 20, 30 років могла відповідати рівню праці, щоб підготувати систему освіти, і роботодавці розуміли, які спеціальності, компетенції для них важливі», - сказав Олексій Чубаров.

Він повідомив, що міська рада починає вести переговори з великими роботодавцями міста. Планується співпраця для професійного розвитку та працевлаштування молоді з АТ «Турбоатом», IT-сектору, представниками бізнесу, сфери послуг.

Нагадаємо, що презентація Кластера неформальної освіти «Kharkiv EDU Cluster» відбулася в жовтні 2019 року. Він працює за трьома основними напрямками: популяризація ринку неформальної освіти, інтегрований розвиток і формування екосистеми ринку неформальної освіти. Завдання проєкту - стратегічний розвиток, підтримка і популяризація неформальної освіти. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини