У міськраді затвердили будівництво дороги в районі «Барабашово»
16 жовтня 2019 12:18 Інфраструктура
У міськраді затвердили будівництво дороги в районі «Барабашово» Рішення про будівництво нової магістралі загальноміського значення від вул. Академіка Павлова до вул. Мойсеївської було ухвалено сьогодні, 16 жовтня, на сесії міської ради.

Як повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес, будівництво цієї дороги було передбачено генеральними планами міста Харкова ще в 50-х роках. За його словами, протяжність нової магістралі складе 2,5 км. В ході будівельних робіт також будуть зведені нові підпірні стовпи для метромосту.

«Ця дорога була передбачена генеральним планом 1953 1986, 2004 і 2013 років. Коли земля передавалася в оренду Концерну «АВЕК», його попереджали, що це для тимчасового розміщення торгових павільйонів або автостоянок. На серпневій сесії ми з вами створили КП «Міський торговельний ринок», якому будуть виділені кошти для будівництва малих архітектурних форм та здачі їх в оренду підприємцям. І гроші, які платитимуть підприємці, будуть набагато менше, ніж зараз з них здирає власник. Таким чином, і міський бюджет поповниться, і підприємцям буде спокійніше», - підкреслив Геннадій Кернес.

Зазначимо, згідно з рішенням міськради, будівництво нової дороги передбачає поліпшення транспортного сполучення густонаселеного Салтівського житлового масиву з центральною частиною міста шляхом подовження пр. Ювілейного до вул. Шевченка. Це дозволить перерозподілити транспортне навантаження з вул. Академіка Павлова, Салтівського шосе та інших прилеглих вулиць.

Також рішенням сесії виділені кошти на проектування і будівництво торгового комплексу на території колишнього таксопарку в районі пр. Ювілейного, куди переїдуть підприємці з ринку «Барабашово».

Нагадаємо, в середині жовтня Геннадій Кернес провів зустріч з підприємцями ринку «Барабашово», на якій обговорювалося питання будівництва магістралі від вул. Академіка Павлова до вул. Мойсеївської. Також мер розповів про переваги праці на новому торговому майданчику.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини